Strona główna
Arche Lublin, Lublin
Przyjazd
Wyjazd

Oferta konferencyjna

  1. Arche Hotel
  2. Konferencje
  3. Oferta konferencyjna

Arche Hotel Lublin to najnowocześniejszy obiekt konferencyjny na terenie Lublina. Na ok. 450 m² znajduje się modułowa sala konferencyjna, przestrzeń eventową oraz Sala VIP. 

Nasza największa sala konferencyjna ma powierzchnię 322 m² i wysokość 3 m. Dzięki mobilnym ścianom jesteśmy w stanie dopasować jej układ do indywidulanych potrzeb naszych Gości, dzieląc ją na 4 mniejsze sale. Korzystając z nowoczesnego sprzętu można w łatwy i wygodny sposób sterować niezbędnymi narzędziami konferencyjnymi. Profesjonalna obsługa, dostęp światła dziennego, niezależne wyjście na taras i klimatyzacja uzupełniają naszą ofertę. Istnieje możliwość zaciemnienia każdej sali.

Jesteśmy w stanie zorganizować event dla ponad 200 osób. Nasza baza noclegowa oraz rewelacyjna restauracja dopełniają każde wydarzenie. Położenie hotelu w centrum miasta i doskonała komunikacja z pozostałymi dzielnicami sprawia, że Arche Hotel Lublin jest stworzony do organizowania konferencji, szkoleń czy wydarzeń towarzyskich.

Dla osób poszukujących kameralnego miejsca spotkań przygotowaliśmy Salę VIP, która zapewnia komfort i dyskrecję kilkuosobowej grupie biznesmenów. 

Lokalizacja

w wyjątkowej okolicy

ul. Zamojska 30
20-105 Lublin, Polska

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij