Strona główna
Arche Lublin, Lublin
Przyjazd
Wyjazd

WAKACJE

  1. WAKACJE

Pędź na wakacje pełne niesamowitych wrażeń! Korzystaj z niebanalnego wypoczynku w oryginalnych wnętrzach, poznawaj regiony dotąd nieodkryte i delektuj się chwilami spędzonymi w Kolekcji Hoteli Arche. Poznaj nas latem i zaplanuj Swoje Wielkie Polskie Wakacje!

Lublin jest stolicą województwa lubelskiego, miastem o bogatej, siedmiowiekowej historii. To zaczarowane miejsce, które przyciąga klimatem, pięknymi zabytkami i wyjątkową w skali kraju architekturą. Nie wszyscy wiedzą natomiast, że Lublin był przez parę dni stolicą Polski. To było w 1918 roku i choć od tego czasu już wiele się zmieniło, tak leżące zaledwie kilkaset metrów od Hotelu Arche Lublin Stare Miasto, nadal wygląda jak z tamtej epoki.

"Lublin miasto inspiracji" jest jednym z najczęściej kojarzonych haseł promocyjnych polskich miast. Nie bez powodu, bowiem w stolicy woj. lubelskiego, odbywają się renomowane wydarzenia artystyczne, festiwale teatralne oraz muzyczne.  Wydarzenia kulturalne, z których Lublin jest znany, to między innymi: Carnaval Sztuk-Mistrzów, Festiwal Inne Brzmienia, Noc Kultury, Jarmark Jagielloński, Festiwal Teatrów Europy Środkowej "Sąsiedzi", Festiwal "Konfrontacje Teatralne" czy Europejski Festiwal Smaku.

O wysokim poziomie kulturalnym Lublina, świadczą również liczne ośrodki kulturalne – teatry, galerie, kluby studenckie oraz organizowane koncerty, festiwale, przedstawienia czy wystawy.

 

Zaplanuj Swoje Wielkie Polskie Wakacje w Lublinie! W ramach projektu „Moje Wielkie Polskie Wakacje”, prowadzonego przez Hotele Arche, zapraszamy do skorzystania z wakacyjnej oferty Arche Hotel Lublin:

WAKACYJNA PROMOCJA 3 ZA 2!

Podstawowe informacje:

Skorzystaj ze specjalnej oferty na sezon lato 2021! Odwiedź Lublin – nasze miasto inspiracji i skorzystaj z darmowego noclegu. Rezerwując 3 doby, 1 otrzymujesz od nas w prezencie!

  • Wyśmienite śniadania w cenie
  • Nieograniczony dostęp do Wi-Fi
  • Niespodzianka na powitanie w pokoju
  • Klimatyzowane pokoje
  • Słoneczne poranki i klimatyczne wieczory na sky barze

>Rezerwacja klik<

Lokalizacja

w wyjątkowej okolicy

ul. Zamojska 30
20-105 Lublin, Polska

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij