Main page
Arche Lublin, Lublin
Arrival
Departure

WAKACJE

Pędź na wakacje pełne niesamowitych wrażeń! Korzystaj z niebanalnego wypoczynku w oryginalnych wnętrzach, poznawaj regiony dotąd nieodkryte i delektuj się chwilami spędzonymi w Kolekcji Hoteli Arche. Poznaj nas latem i zaplanuj Swoje Wielkie Polskie Wakacje!

Lublin jest stolicą województwa lubelskiego, miastem o bogatej, siedmiowiekowej historii. To zaczarowane miejsce, które przyciąga klimatem, pięknymi zabytkami i wyjątkową w skali kraju architekturą. Nie wszyscy wiedzą natomiast, że Lublin był przez parę dni stolicą Polski. To było w 1918 roku i choć od tego czasu już wiele się zmieniło, tak leżące zaledwie kilkaset metrów od Hotelu Arche Lublin Stare Miasto, nadal wygląda jak z tamtej epoki.

"Lublin miasto inspiracji" jest jednym z najczęściej kojarzonych haseł promocyjnych polskich miast. Nie bez powodu, bowiem w stolicy woj. lubelskiego, odbywają się renomowane wydarzenia artystyczne, festiwale teatralne oraz muzyczne.  Wydarzenia kulturalne, z których Lublin jest znany, to między innymi: Carnaval Sztuk-Mistrzów, Festiwal Inne Brzmienia, Noc Kultury, Jarmark Jagielloński, Festiwal Teatrów Europy Środkowej "Sąsiedzi", Festiwal "Konfrontacje Teatralne" czy Europejski Festiwal Smaku.

O wysokim poziomie kulturalnym Lublina, świadczą również liczne ośrodki kulturalne – teatry, galerie, kluby studenckie oraz organizowane koncerty, festiwale, przedstawienia czy wystawy.

 

Zaplanuj Swoje Wielkie Polskie Wakacje w Lublinie! W ramach projektu „Moje Wielkie Polskie Wakacje”, prowadzonego przez Hotele Arche, zapraszamy do skorzystania z wakacyjnej oferty Arche Hotel Lublin:

WAKACYJNA PROMOCJA 3 ZA 2!

Podstawowe informacje:

Skorzystaj ze specjalnej oferty na sezon lato 2021! Odwiedź Lublin – nasze miasto inspiracji i skorzystaj z darmowego noclegu. Rezerwując 3 doby, 1 otrzymujesz od nas w prezencie!

  • Wyśmienite śniadania w cenie
  • Nieograniczony dostęp do Wi-Fi
  • Niespodzianka na powitanie w pokoju
  • Klimatyzowane pokoje
  • Słoneczne poranki i klimatyczne wieczory na sky barze

>Rezerwacja klik<

Location

in a unique area

Street Zamojska 30
20-105 Lublin, Polska

See on the map
Newsletter
Join the newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close