Strona główna
PODARUJ WSPOMNIENIA
Przyjazd
Wyjazd

PODARUJ WSPOMNIENIA

10 grudnia 2020

Bliskość, obecność, spokój – tego brakowało nam najbardziej w ostatnich miesiącach. Podaruj więc swoim Bliskim czas spędzony razem, wytchnienie od codzienności i pełny relaks czyli… wypoczynek w @Arche Hotele. Nocleg? Kolacja? Pobyt w strefie wellnes? Ty decydujesz o zawartości voucheru, my go pięknie przygotujemy.

Mamy możliwość przygotowania:

  • voucherów produktowych na określone usługi (np. nocleg ze śniadaniem, kolacja z butelka wina, pobyt w strefie wellness) do wykorzystania w dowolnym Hotelu sieci ARCHE.
  • voucherów kwotowych, o wskazanych nominałach, do wykorzystania na dowolne usługi w dowolnym Hotelu sieci Arche.

Dodatkowo, chcielibyśmy zaproponować bonus w postaci 11stego voucheru gratis przy zakupie każdych 10 sztuk, co oznacza kolejne 10% rabatu.

Ważność voucherów ustalamy z reguły na 12 miesięcy od daty wystawienia, ale w przypadkach szczególnych (vide epidemia) nie robimy problemów z ich przedłużeniem. Vouchery są przez nas drukowane w formacie A5 i przekazywane Gościom w eleganckich złotych okładkach.  Oczywiście całość procesu może być przeprowadzona centralnie, nie będzie potrzeby kontaktu z każdym hotelem oddzielnie.

Dział sprzedaży

+48 81 718 02 36
 sprzedaz@archehotellublin.pl

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij